Súťaž o lístky na Experience Conference 2017

Introduction
Súťaž o lístky na Experience Conference 2017

Zaujímaš sa o UX dizajn a rád by si svoju kariéru orientoval práve týmto smerom? Tak práve pre teba sme pripravili súťaž o 3 lístky na prvú medzinárodnú UX konferenciu na Slovensku Experience Conference a taktiež možnosť nájsť si džob v oblasti user experience. Konferencia bude už 9 marca a vystúpia na nej celosvetoví experti na dizajn používateľského zážitku, medzi nimi aj:

 • Matt Lee  (New York) — UX researcher, pracoval pre firmy ako Booking.com, Amazon či Microsoft
 • Ryan Haney (Zürich) — Veterán UX dizajnu, dlhoročný konzultant a podnikateľ, pracoval napríklad pre organizáciu FIFA
 • Zsuzsa Kovács  (Buda­pest / San Fran­cisco) — Senior UX dizajnérka pracujúca pre maďarský Prezi, ktorý do dotiahol z Budapešti až do Sillicon Valley.
 • Anton Schu­bert (Lon­don)  — Stratég a konzultant, ktorý pracoval 10 rokov pre legendárne IDEO
 • Ely­sia Howell (Ber­lin)  — Senior UX/UI dizajnérka z prvej digitálnej banky N26, ktorej sa úspešne darí transformovať bankový sektor po celom svete
 • Alex Potri­vaev  (Dub­lin) — Produktový dizajnér vo firme Intercom, expert na dizajn a implementáciu chatbotov

Viac informácií o konferencii a programe nájdeš na webe Experience Conference.

Podmienky prihlásenia do súťaže:

 • Odpovedz na nižšie uvedené 2 otázky v rozpätí dokopy maximálne 400 znakov a odošli ich na email malikova@lbstudio.sk s predmetom “Súťaž – Experience Conference”
 • Máš zápal pre UX, vzdelávaš sa v tejto oblasti a ideálne aj máš nejakú skúsenosť
 • Aktuálne nie si nikde zamestnaný na plný úväzok

Na konci mesiaca vyberieme 3 výhercov, ktorí dostanú okrem lístku na konferenciu aj možnosť zoznámiť sa so zástupcami firiem hľadajúcich juniorov do svojich interných UX tímov.

Určite to stojí za vyskúšanie, nakoľko UX dizajn je momentálne jedna z najhorúcejších pozícii na slovenskom i svetovom pracovnom trhu. Môžeš získať stáž či dobre platený job v inovatívnych technologických firmách a agentúrach na Slovensku i v zahraničí.

Úlohy:

 • Napíš nám stručne niečo o sebe – aký máš background? Prečo sa chceš venovať UX dizajnu? Aké sú tvoje doterajšie skúsenosti?
 • Stručne nám popíš UX fail tvojho obľúbeného webu, appky alebo čohokoľvek, čo ti napadne z online sveta. Ďalej napíš vysvetlenie alebo nakresli skicu, ako by si tento problém vyriešil. Nezabudni samozrejme všetko podložiť argumentami 🙂 Je na tebe či si urobíš vlastný výskum alebo nájdeš nejakú štúdiu, no snaž sa svoje tvrdenia nejako odôvodniť.

Súťaž sa uzatvára 27. februára, vidíme sa!

Author

Marek Šolc

Spoluzakladateľ LB*. Rád sa vŕta v číslach, analýzach a reportoch. V LB* vedie niektoré UX projekty a zodpovedá za financie a procesy. Je držiteľom UX certifikátu od Nielsen Norman Group.

View Comments
Next Post

Pohľad do budúcnosti: Digitálne banky, konverzačný e-commerce a eHealth

Previous Post

UX copywriting – Tvorte webový obsah s vysokou pridanou hodnotou